Gold partner
21
Рік досвіду
6
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
12
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
15974
Останній візит на сайт
2 дні тому

Продаж будинків (2)

  • 300 000 $
    1 154 $/м²

    Центральна вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ
    260 / 120 / 25 м²
    2 поверхи
    6 сот
    5 кімнат
    2 тиж. тому
    БЕЗ КОМІСІЇ! Пропонується до продажу сучасний цегляний будинок S–260 кв.м. з продуманим функціональним дизайном, повністю мебльований та з побутовою техникою. На 1 поверсі - гостьова кімната з діючим каміном та другим світлом, кухня з терасою у двір, с/в, котельня, гараж на 2 машини. є підвальне приміщення. 2 поверх - головна спальня з ванною, дві дитячі кімнати, гардеробна кімната, с/в. Сучасні технології та якісні матеріали, комунікації: водопостачання- криниця, Фільтр осмос на кухні, та фільтрована система на весь будинок, каналізація - 2 великі бетоновані вигрібні ями, світло 3 фази, лічильник день, ніч. На території посаджені фруктові та хвойні дерева, є гостьовий будинок з більярд...
    Рієлтор
  • 100 000 $
    690 $/м²

    Івана Франка вул. (Некрасова)

    БЕЗ КОМІСІЇ КМ Barberry Park
    145 / 100 / 45 м²
    1 поверх
    18 сот
    4 кімнати
    2 тиж. тому
    Горбовичі, Одноповерховий Будинок 145 м2, 18 соток в котеджному містечку Barberry Park, розташованому за 15 кілометрів від Києва! У будинки повністю зроблено розведення розеток і вимикачів (108 точок на будинок), зібрано ввідний електрощит, заведено оптоволоконний кабель місцевого провайдера, за проектом передбачалася водяна тепла підлога в кухні-вітальні, передпокої та ванної, є своя свердловина 52 метри, три переливні ями, дві з них глибокі, фундамент будинку: подушка із щебеню товщиною 1,5 м, монолітна плита на подушці, дах з корейської металочерепиці, вікна-двокамерні склопакети Rehau, підземний кабель електроенергії 10 кВт. Функціональне планування: - Вітальня 45 м2 - Кухня (загальний п...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.